22. janvāris, 2019, Otrdiena

Austris, Vincents

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Swimrun sacensības "Amber race" Salacgrīvā

25.05.2018 10:55

27.maijā Salacgrīvā notiks trešās, līdz šim Latvijā vienīgās, swimrun sacensības “Amber race”. Sacensību laikā būs jāpeld jūrā un upē 4 kilometri, jāskrien pa kāpām vairāk par divdesmit pieciem. Sportisti startēs no kuģa jūrā, kur līdz krastam būs jāpārvar teju 2 kilometri peldot. Nonākot krastā, dalībnieki dosies daudzu kilometru garā skrējienā, pa ceļam vairākkārt pārpeldot Salacas upi.

Swimrun sacensības ir īsta izturības pārbaude. Ne velti CNN rangā tās tiek vērtētas, kā vienas no grūtākajām sporta sacensībām pasaulē. Svarīga ir ne tikai sportiskā sagatavotība, bet arī rūdījums. Iepriekšējos gados dalībniekiem nācās peldēt lielos viļņos un ūdenī, kura temperatūra nepārsniedza 12 grādus – tā ir īsta izturības pārbaude,” saka Amber race sacensību rīkotājs Kristaps Močāns.

“Sacensību laikā būs jāpeld jūrā, jāskrien pa kāpām un jāpeld pa upi. Amber race – tās ir ne vien sacensības, bet arī lieliska iespēja iepazīt vienu no Latvijas zaļākajiem novadiem – Salacgrīvu,” saka Kristaps Močāns.

Šogad Amber race sacensībām pieteikušies jau 50 dalībnieki. Un pieteikties var vēl paspēt līdz 17.maijam mājas lapā www.amberrace.lv

Kristaps Močāns

t.26562000

e-pasts: kristaps.mocans@salacgriva.lv