skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

BK Salacgrīva OCL līgas finālā, Grīvai cīņa par bronzu

23.04.2018 09:23

22.aprīlī tika aizvadītas izšķirošās spēles Olimpiskā centra Limbaži basketbola čempionātā par iespēju tikt finālā. BK Salacgrīva izslēgšanas spēles uzsāka pret BK Rakšiem tiekoties ceturtdaļfinālā. Sērijā līdz 2 uzvarām mūsu komanda pārleicinoši uzvarēja ar 89:54 un 72:53, kas nozimēja, ka pusfinālā būs jaspēlē pret Limbažu ceļiem.

Pusfināls pret Limbažu ceļiem bija ļoti interesants, sparigs un bija nepieciešamas 3 spēles, lai noteiktu uzvarētāju. Abas pirmās spēles norisinājās punkts punktā 69:75, 94:76. Nospēlējot pēdējā spēlē veiksmīgak BK Salacgrīva izcīnīja svarīgu uzvaru ar 85:76 un iekļuva finālā.

Tikmēr Grīvas komanda ceturtdaļfinālu aizvadīja pret TZT, kur ne bez grūtībam beigās tika svinētas 2 uzvaras ar 84:5477:74. Pusfinālā pretī stājās Spartaks un arī šeit bija nepieciešamas 3 spēles. Pirmajā spēle uzvara tika gūta pēdēja sekundē ar 68:65, bet otrāja smags zaudējums ar 55:93. Izšķirošajā spēlē diemžēl veiksmīgaks izrādījās pretinieks ar 61:76, kas nozimē, ka komanda cīnīsies par bronzu.

28.aprīli norisināsies FINĀLU diena Limbažos, kur notiks trīs punktu metienu konkurss, komandu treneru/ pārstāvju metienu konkurss no centra, meistarības konkurss. Bronzas spēle GRĪVA pret Limbažu ceļiem notks plkst.14:00, bet lielais fināls BK SALACGRĪVA pret Spartaku plkst.17:00. Nāc un atbalsti savējos!

OCL līgā Salacgrīvas komanda Kopturis - A sezonu noslēdza 10.vietā, bet Salacgrīvas vsk. pabeidza 14.vietā.

Tikmēr BK Salacgrīva LBL-3 aizvadīs otro spēli pret Cēsīm 25.aprīlī Salacgrīvas vidusskolā plkst.20:30, skatītāju atbalsts mums ir svarīgs!