27. marts, 2023, Pirmdiena

Tālrīts, Gustavs, Gusts

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Jūlija aktualitātes uzņēmējdarbībā

03.08.2021 08:14

13. jūlijā tikās Salacgrīvas novada pašvaldības uzņēmēju konsultatīvās padomes jaunievēlētie padomes locekļi. Sēde tika rīkota ar mērķi klātienē iepazīties, uzklausīt Limbažu novada priekšsēdētāju Dagni Straubergu par tālāko redzējumu novadiem apvienojoties, kā arī, lai runātu par turpmāko darbu padomē vietējā un novada mērogā. Jaunievēlētā padome lēma turpmāk darboties kā līdz šim, aptverot Ainažu pilsētas, Ainažu pagasta, Salacgrīvas pilsētas, Salacgrīvas pagasta, Liepupes pagasta uzņēmēju intereses.

Jau pavisam drīz, 19. jūlijā, notika otra Salacgrīvas novada pašvaldības uzņēmēju konsultatīvās padomes sēde. Galvenais darba kārtības jautājums - ievēlēt Salacgrīvas novada pašvaldības uzņēmēju konsultatīvās padomes priekšsēdētāju un tā vietnieku. Par padomes priekšsēdētāju tika apstiprināta Ieva Alpa-Eizenberga (Z/S Robežnieki), bet par priekšsēdētāja vietnieku apstiprināts Žanis Dubrovskis (C-ZONE). Tika nolemts turpmāk tikties katra mēneša ceturtās nedēļas otrdienā – divas dienas pirms plānotajām Limbažu novada domes sēdēm.

Lai uzņēmēji savstarpēji iepazītos, veidotu kontaktus, gūtu jaunas zināšanas, reklamētu savu preci un sniegtos pakalpojumus, padome lēma, sadarbībā ar Salacgrīvas administrāciju, organizēt rudens sākumā Uzņēmēju dienu.

30. jūlijā, durvis vēris veikals-izstāžu zāle “Radīts Piejūrā”. Jauns sākums ar jaunu nosaukumu. Ja līdz šim veikalā "Radīts Salacgrīvas novadā" varēja iegādāties tikai Salacgrīvas novada uzņēmēju radītās preces un iepazīties ar to sniegtajiem pakalpojumiem, tad turpmāk veikala “Radīts Piejūrā” sortimentā tiks iekļautas preces no visa Limbažu novada uzņēmēju piedāvājuma. Joprojām aicinām ikvienu Limbažu novada uzņēmēju mārketinga centrā izvietot savas preces un reklamēt pakalpojumus. Sīkāku informāciju par sadarbības iespējām sniegs veikala vadītāja Inga Vilima. Mob.: 26331880. E-pasts: doliva@inbox.lv.

 

Tekstu sagatavoja

Elīna Lilenblate

Uzņēmējdarbības konsultante

  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031