skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Mūsu dambretisti – valsts čempioni

09.12.2019 07:59

Sestdien, 7.decembrī Liepupes pamatskolā pulcējās valsts labākie jaunie dambretisti, lai noskaidrotu Latvijas kadetu komandu čempionus 64 lauciņu dambretē. Čempionātā piedalījās spēlētāji no visas valsts, tajā skaitā arī vairākas Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skolas komandas.

Par valsts čempioni, uzvarot visus pretiniekus, pārliecinoši kļuva mūsu sporta skolas 1.komanda, kurā spēlēja Kristers Lapiņš, Klāvs Norenbergs, Roberts Grišins un Elizabete Norenberga. Viņi ieguva visus 14 punktus. Par 4 punktiem mazāk un 10 punktus uzreiz izcīnīja piecas komandas. To izcīnīto vietu kārtību noteica papildus kritēriji. Kausu par otro vietu un sudraba medaļas ieguva Siguldas sporta skolas 1.komanda. Kauss un bronzas medaļas pienācās Salaspils komandai. 4.vietā palika Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas 1.komanda, bet priecīgi par 5.vietu bija „Hameleons” komanda, kas pārstāvēja Rīgu. Olimpisko sešnieku noslēdza mūsu sporta skolas 2.komanda (Artūrs Nipers, Miks Magone, Adrians Podenskis un Sintija Malofeja). Ļoti labi cīnījās arī mūsu trešā komanda (Evita Lindenberga, Mārtiņš Rainers Vērdiņš, Taīda Kalniņa un Diāna Malofeja), izcīnot augsto 9.vietu.