skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Klāvs Norenbergs – Eiropas vicečempions

16.08.2019 06:44

Polijas galvaspilsētā Varšavā noslēdzies 21. Eiropas Jaunatnes čempionāts 100 lauciņu dambretē. Piedalījās 258 jaunie dambretisti no Krievijas, Nīderlandes, Lietuvas, Ukrainas, Francijas, Baltkrievijas, Polijas, Itālijas, Igaunijas, Ungārijas, Azerbaidžānas, Čehijas, Vācijas, Beļģijas un Latvijas.

Latviju pārstāvēja 26 sportisti. To vidū 8 no Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skolas.

U-13 grupā, nezaudējot nevienu maču, par Eiropas vicečempionu kļuva Klāvs Norenbergs. Šajā grupā 9.vietā ierindojās Roberts Grišins, bet 12. vietā Sintija Malofeja. Augsto 5.vietu U-16 grupā ieguva Kristers Lapiņš. U-10 grupā 9.vietā ierindojās Diāna Malofeja, bet U-19 grupā 8.vietā Marija Magdalēna Nereda.

Mūsu sporta skolas audzēkņu teicamais starts palīdzēja Latvijas komandai izcīnīt augsto 4.vietu, atstājot aiz sevis pasaules dambretes lielvalstis Nīderlandi un Poliju (nīderlandietis ir pasaules čempions vīriešiem un poliete ir pasaules čempione sievietēm), kā arī kaimiņvalstis Lietuvu un Igauniju.

Jaunajiem dambretistiem priekšā sezonas svarīgākās sacensības pasaules jaunatnes čempionāts 64 lauciņu dambretē, kas no 22. augusta līdz 1.septembrim norisināsies Bulgārijas kūrortpilsētā Kranevo. Vēlēsim mūsu audzēkņiem veiksmīgus startus.