24. oktobris, 2019, Ceturtdiena

Renāte, Modrīte, Mudrīte

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Meistarklases Jaunatnes dienā

27.06.2019 15:37

Meistarklases Jaunatnes dienā

Salacgrīvas novada jaunatnes iniciatīvu centrs “BĀKA” vēlas teikt lielu paldies Salacgrīvas novada domes pedagogam karjeras konsultantam Intai Ciršai par sadarbību Salacgrīvas novada Jaunatnes dienas pasākumā divu gadu garumā. 

Pateicoties Salacgrīvas novada skolu dalībai ESF projektā “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”, kuru koordinē VIAA (Valsts izglītības attīstības aģentūra), šī gada Jaunatnes dienas programmā varam iekļaut trīs profesionālas meistarklases – “Karjeras stāsts: deju pedagoģija”, “Dīdžejs – aizraujoša profesija” un “Fitnesa treneris -mūsdienīga profesija”. Meistarklašu laikā ikvienam Salacgrīvas novada jaunietim ir iespēja ne tikai aktīvi līdzdarboties un iepazīt mūsdienu deju - breiku, jauniešiem iecienītu mūzikas stilu, kuru rada dj, un veselīga dzīvesveida nodarbību, bet uzzināt arī atbildes uz dažādiem karjeras un profesiju izvēles jautājumiem, kas palīdzēs jauniešiem izdarīt savas nākotnes izvēles – gan studiju piedāvājumos, gan darba meklējumos.

Iesaisties,  izkāpjot no savām ierastajām komforta zonām, un sajūti spēku un iedvesmu sevī – tāds ir Salacgrīvas novada Jaunatnes dienas aicinājums šogad. Vairāk par Jaunatnes dienas aktivitātēm, vari iepazīties šeit https://www.facebook.com/events/2513470635350015/ vai sekojot SNJIC “BĀKA” FB profilam @jicbaaka vai Instagra, @jic_baaka .Uz tikšanos 6.jūlijā, 13:00!

Marta Dance

Salacgrīvas novada jaunatnes iniciatīvu centra “BĀKA”

Jaunatnes lietu speciāliste

soc_meistarklases-022.jpg