24. oktobris, 2019, Ceturtdiena

Renāte, Modrīte, Mudrīte

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Salacgrīvā izspēlē Rūdolfa mantojumu

27.06.2019 14:58

Par labu tradīciju Salacgrīvā ir kļuvusi Jāņu ielīgošana ar teatralizētu koncert uzvedumu. Šogad, jau devītajā uzvedumā, Salacgrīvas novada kultūras centra režisore Inese Jerāne iestudēja koncert uzvedumu “Rūdolfa mantojums”, kurš veidots pēc Jāņa Streiča filmas “Rūdolfa mantojums” motīviem. Iestudējuma lomās vairāku mēnešu garumā iejutās aktieri ar iepriekšējo gadu uzvedumu pieredzi un arī pavisam “svaigi”teātra mīļi.

22.jūnija vakarā Zvejnieku parka estrādē nebija brīvu sēdvietu, skatītāji ar nepacietību gaidīja savējo teātra spēli.

Izrāde paskrēja vienā elpas vilcienā un aplausiem skanot, Salacgrīvas kultūras centra vadītāja, Pārsla Dzērve paldies sacīja aktieriem, dejotājiem, apskaņotājiem un režisorei “uzvedums izskanēja pilnā krāšņumā, piedaloties izciliem mūsu novada aktieriem un lieliskiem dejotājiem. Paldies aktieriem par pacietību, atbildību, ārkārtīgo radošumu, jo katrs no viņiem bija režisors savai lomai, savam izskatam. Katru gadu atrodas arvien jauni un jauni aktieri, atklājam arvien jaunus talantus, kuri fantastiski veic savu darbu blakus ikdienas darbam. Liels paldies režisorei Inesei Jerānei, kura turēja rūpi par katru vienu un visiem kopumā un Robertam Ķūrenam par skaņu. Paldies, jūs bijāt fantastiski!”

Šī gada koncert uzveduma “Rūdolfa mantojums” lomās iejutās: Rūdolfs Rūdups - Jānis Kānītis, teicēja - Sanita Kānīte, Emīlija - Katrīna Borozdina, Trīne - Vineta Dance, Anna - Evita Liepiņa, Lielmāte - Velta Ozola, Kārlis - Kristaps Soms – Tiesnesis un mācītājs - Ivo Juška, kā arī dejotājiem JDK ,,Randa’’ ( vadītāja Anita Gīze) VDK “Tingeltangels” vadītājs (Jānis Ērglis) un SDK ,,Saiva’’(vadītāja Valentīna Kalniņa), režisore Inese Jerāne.

Pēc uzveduma Zvejnieku parkā iededza Līgo svētku ugunskuru un ballē spēlēja Vitālijs Bogdanovičs.

Ilga Tiesnese