22. septembris, 2019, Svētdiena

Maigurs, Mārica, Māris

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Ainažu pamatskolai piešķir “eTwinning Skola” statusu

23.08.2018 11:19

Ainažu pamatskolai piešķir “eTwinning Skola” statusu

Krišjāņa Valdemāra Ainažu pamatskola ir viena no 24 izglītības iestādēm Latvijā, kurai piešķirts Eiropas līmeņa “eTwinning Skola” statuss. Šī gada 24.augustā Salacgrīvā, eTwinning vēstniece Ilze Šmate Krišjāņa Valdemāra Ainažu pamatskolas direktorei Sandrai Kukai pasniegs “eTwinning Skola” atzinības zīmi un Eiropas Komisijas pateicības vēstuli.

Novērtējot iestāžu aktīvu iesaistīšanos sadarbības projektu īstenošanā un pedagogu profesionālās pilnveides pasākumu veicināšanā, šī gada pavasarī 1212 izglītības iestādēm visā Eiropā tika piešķirts “eTwinning Skola” statuss. Konkursa kārtībā augsto atzinības zīmi piešķīra iestādēm, kurās darbojas aktīvu skolotāju komandas, kas īsteno eTwinning projektus un skolā veicina digitālo pratību un interneta drošību.

Kr.Valdemāra Ainažu pamatskolā aktīvi darbojas skolotāja un eTwinning vēstniece Ineta Lielkalne. Kopā ar saviem skolēniem viņa īsteno dažādus skolu sadarbības projektus gan vietējā, gan starptautiskā līmeni, kā arī aktīvi iesaistās profesionālās pilnveides pasākumos –apgūst jaunākās tehnoloģijas, gan arī pati vada nodarbības par projektu metodes izmantošanu mācību darbā citiem skolotājiem.

eTwinning ir Eiropas Savienības programmas izglītības, apmācības, jaunatnes un sporta jomā Erasmus+ aktivitāte, kura tiek īstenota, izmantojot projektu kā mācību metodi un nodrošinot kompetenču pieeju izglītībā, veicina pedagogu profesionālo pilnveidi IKT, metodikas un valodu jomā. Reģistrējoties eTwinning, skolotāji var īstenot projektus vietējā un Eiropas mērogā, izmantot bezmaksas tiešsaistes partneru atrašanas, sadarbības un projekta gaitas atainošanas rīkus, kā arī piedalīties vietējā un starptautiskā mēroga pedagogu profesionālās pilnveides pasākumos gan tiešsaistē, gan klātienē. Pašlaik eTwinning.net platformā reģistrējušies aptuveni 562 000 skolotāju, no kuriem 5800 ir Latvijas skolotāji. Informācija par citiem eTwinning pasākumiem – www.etwinning.lv.

      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30