A A A teksta izmērs

Apsveikums Ziemassvētkos!

16.12.2010 14:31

Šajā svētku laikā atcerēsimies to labo, ko esam izdarījuši. Bieži dzīvē labais šķiet pats par sevi saprotams, tas ātri aizmirstas, reizēm ikdienībā meklējot taisnību, ķildojamies, pārmetam cits citam, aizmirstam pateikt viens otram ko labu.
Tikai gadu gaitā sazīmējam pa īstam nozīmīgās lietas, bet bieži šī jausma atnāk par vēlu......
Šodien mūsos ir apmulsums. Ko darīt uz kuru pusi doties?
Es domāju, ka mums vispirms jāatgūst pašcieņa, tikai tad mēs spēsim par sevi atbildēt, varēsim meklēt draugus un partnerus. Apzināsimies, ka krīze ir tikai vēstures sastāvdaļa! Turpināsim strādāt un domāt kā dzīvot labāk.
Iespējams, tieši mums jāiestāda tas koks, kas nesīs augļus nākamajām paaudzēm. Dzīvosim šodienai un atcerēsimies, ka katra rītdiena jau rīt kļūs par šodienu!
Novēlu, lai Ziemassvētku brīnišķīgais miers nestu gaišumu un drošību Jūsu mājās, bet Jaunais gads sakārtotu domas, piešķirtu apņēmību jūsu rīcībai un dotu augļus jūsu iedomātajiem darbiem.
Veiksmīgu, veselīgu un labestīgu 2011.gadu!
Salacgrīvas novada domes priekšsēdētājs Dagnis Straubergs

scan.ugis.jpg

Apsveikums valsts svētkos!

16.11.2010 20:41

Mīļie Salacgrīvas novada ļaudis!

Šajā svētku dienā domāsim labas domas par savu zemi, tautu un valsti un dāvāsim trīs darbus Latvijai – teiksim labus vārdus, iedegsim svecīti sava nama logā un lai kur mēs atrastos, 18.novembrī plkst. deviņos vakarā kopā dziedāsim valsts himnu.
Latvietis jau vēsturiski ir patriots - vēlējies dzīvot un dzīvojis savā zemē, kopis to, aris, sējis un vācis ražu. Arī šodien mēs, savā novadā, esam vienoti nospraužot mērķus un darot gan lielus, gan mazus darbus.
Lai mums izdodas noticēt sev, dot ticību citiem un iedvesmoties lieliem darbiem!

rudens4.jpg

Salacgrīvas novada domes priekšsēdētājs Dagnis Straubergs

Mājas lapa izveidota 17.12.2010

Informācija pēdējo reizi atjaunota 03.02.2022, plkst 14:29