skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Spartakiāde "Salacgrīva 2016" Noslēgusies

27.09.2016 11:15

Ar krosu un basketbola sacensībām ir noslēgusies spartakiāde "Salacgrīva 2016." Krosa sacensības notika skrējiena "Trīs tilti" ietvaros, kur katra komanda varēja pieteikt 4 vīriešus un neierobežotu skaitu sievietes, kur komandu vērtējumā tika vērtēta 1 labākās sievietes un 3 labāko vīriešu rezultāti, summējot visu četru dalībnieku laikus.

Sieviešu konkurencē 1.vietu izcīnīja Jolanta Liepiņa (23,49) no komandas “Zirnīši”. 2.vietā ierindojās Agnija Bērziņa (31,23) no "Zvejnieku parks” komandas un 3.vietā – Solveiga Zeltiņa (32,44) – “Zirnīši”. Vīriešu konkurencē visaugstāko rezultātu uzrādīja Aleksis Borozdins (25,09). 2.vietu izcīnīja Dāvis Melnalksnis (25,33) un 3.vietā ierindojās Māris Grāvītis (26,43). Visi šie trīs dalībnieki pārstāvēja komandu “Zirnīši”.

Komandu vērtējumā ar kopējo laiku 100,34 - 1.vietu izcīnīja komanda “Zirnīši” (A.Borozdins-25,09 D.Melnalksnis-25,33 M.Grāvītis-26,43 J.Liepiņa-23,49). 2.vietu ar kopējo laiku 125,14 izcīnīja “Grīvas” komanda (E.Jubelis-27,00 T.Diura-30,58 A.Jankovskis-32,51 I.Balode-35,05). Ar rezultātu 126,23 un izcīnītu 3.vietu palika komanda “Zvejnieku parks” (A.Uzkalns-27,35 M.Rakuzovs-30,10 K.Briedis-37,55 A.Bērziņa-31,23). 4.vieta komandai “Salacgrīvas dome” – 137,15.
Pēc nedēļas komandas tikās, lai sacenstos pēdējā sacensību veidā – basketbolā. Komandas pie šīm sacensībām bija piestrādājušas īpaši, lai būtu pēc iespējas labāki sastāvi, jo kopvērtējuma rezultāti 4 komandām bija ļoti blīvi un iznākums varēja būt visdažādākais. Basketbola sacensībās komandas sacentās katra ar katru un rezultātā 1.vietu ar visām uzvarām izcīnīja “Salacgrīvas domes” komanda, kurā startēja Edgars Šilbergs, Elvijs Jaunbalodis, Kaspars Neimanis, Raivis Kurakulovs, Mārtiņš Zariņš un Toms Laubmanis. 2.vietu ar 2 uzvarām un 1 zaudējumu izcīnīja komanda “Zvejnieku parks”, kuras sastāvā spēlēja Edgars Edelmanis, Oskars Holms, Elvijs Veide, Markuss Kalviņš un Rinalds Miksons. Savukārt 3.vietu ar 1 uzvaru un 2 zaudējumiem izcīnīja komanda “Zirnīši”. Komandā spēlēja Mārcis Saklaurs, Dinārs Sārs, Dāvis Melnalksnis, Gusts Zvīnis, Māris Grāvītis, Rolands Jugāns, Daniels Pīle un Edmunds Celms. 4.vieta “Grīvas” komandai.

Noslēdzoties spartakiādei “Salacgrīva 2016.” komandas ierindojušās sekojošās vietās:
1.vieta – Zirnīši – 86p.
2.vieta – Grīva – 82p.
3.vieta – Salacgrīvas dome – 78p.
4.vieta – Zvejnieku parks – 72p.
5.vieta – Procel Sports – 18p.
6.vieta – Liepupe – 17p.

Paldies komandu kapteiņiem Rimantam Jirgensonam, Gintam Ronim, Gunitai Bisniecei, Aldim Gusarovam un Aleksandram Pavlovskim par pacietību un gribasspēku aizvest komandu līdz rezultātam, kāds tas nu galā ir sanācis. Uz tikšanos sporta sezonas noslēguma vakarā 29.oktobrī plkst. 19.00 Salacgrīvas kultūras namā.