skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Novuss - 4.posma rezultāti

23.03.2018 07:19

18.martā Salacgrīvas vsk. uz Salacgrīvas novada čempionāta 4.posmu novusā bija sabraukuši 17 sacensību dalībnieki. Dalībnieki, atkarībā no čempionāts kopvērtējuma rezultātiem, tika sadalīti 2.apakšgrupās. “A” grupā sacentās 9, bet “B” grupā – 8 dalībnieki.

Apakšgrupās spēlētāji izspēlēja turnīru, tiekoties katrs ar katru, izspēlējot spēli 7 setos. No katras apakšgrupās fināla sacensībām kvalificējās abu apakšgrupu pirmo četru vietu ieguvēji. No “A” grupas finālā iekļuva Mārtiņš Šrenks, Linda Čipa, Edgars Podziņš un Aleksejs Agafonovs. Savukārt no “B” grupas četri labākie bija Agris Dubults, Andris Mačāns, Igors Bondars un Inese Vilde. Fināls tika izspēlēts šo 8 dalībnieku starpā, kur savu apakšgrupu spēles nāca līdz, bet ar otras apakšgrupas spēlētājiem tika izspēlētas spēles 7 setos.

4 posmā par uzvarētāju kļuva Agris Dubults, kurš ieguva 17 p. 2.vietu ar 14 p. izcīnīja Mārtiņš Šrenks. Savukārt 3.vietā ierindojās Igors Bondars, kurš ieguva 13 p. 4.vietā – Andris Mačāns (11p.), 5.vietā – Edgars Podziņš (9p.), 6.vietā – Aleksejs Agafonovs (9p.), 7.vietā – Linda Čipa (6p.) un 8.vietā ar 5p. – Inese Vilde.

Pārējie sacensību dalībnieki izspēlēja spēles par 9. – 17.vietu. Spēlē par 9. – 10.vietu Dāvis Melnalksnis uzvarēja Guntaru Ūdri. Spēlē par 11. – 12.vietu Olga Gusjkova pārspēja Jāni Kramu. Par 13. – 14.vietu sacentās Ivars Līni ar Artūru Zēģeli (0:4) un spēlē par 15. – 16.vietu Jānis Vasariņš bija pārāks par Eināru Kalviņu. 17.vietā – Vasilijs Marcinkovskis.

Saskaitot trīs labākos posmus no četriem, kopvērtējums no 1.- 8.vietai ir sekojošs: 1vietā Mārtiņš Šrenks – 60p., 2.vietā Agris Dubults – 54p., 3.vietā Inese Vilde – 37p., 4.vietā – Andris Mačāns – 36p., 5.- 6.vietu ar 35p. dala Aleksejs Agafonovs un Guntars Ūdris, 7. – 8.vietu ar 29p. dala Artūrs Zēģelis un Jānis Krams. Pilnu kopvērtējuma tabulu var apskatīts www.salacgriva.lv sadaļā sports (novuss).

Salacgrīvas novada čempionātā novusā atlicis vēl tikai fināla posms. Fināla posms, kas obligāti tiks vērtēts kopvērtējumā, notiks 15.aprīlī plkst.10.00 Salacgrīvas vsk. Fināla posmā punkti ies dubultā. Tātad, čempionāta kopvērtējumu sastādīs fināls, kas notiks 5.posma laikā + 3 labāko posmu rezultāti.