skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Novuss - 2.posma rezultāti

18.01.2018 08:37

14.janvāra rītā uz Salacgrīvas novada čempionāta 2.posmu novusā pulcējās 13 novusisti. Sacensības notika Salacgrīvas vsk.

Katrs dalībnieks izlozēja savu kārtas numuru un sacensībās tikās katrs ar katru, izspēlējot spēles 7 setos. Iegūstot 35 punktus, 1.vietu šajā posmā izcīnīja Mārtiņš Šrenks. 2.vietā ar 28 punktiem ierindojās Inese Vilde. 3.vietu izcīnīja Agris Dubults, kurš ieguva 24 punktus. 4.vietā ar 23 punktiem – Guntars Ūdris, 5.vietā ar 21 punktu – Aleksejs Agafonovs un 6.vietā ierindojās Einārs Kalviņš, iegūstot 21 punktu. 7.vietā – Andris Mačāns (17p.), 8.vietā – Vasilijs Marcinkovskis (13p.), 9.vietā – Jānis Vasariņš (13p.), 10.vietā – Artūrs Zēģelis (12p.), 11.vietā – Dāvis Melnalksnis (12p.), 12.vietā – Jānis Krams (11p.) un 13.vietā Marija Rožlapa (4p.).

Pēc pirmajiem diviem posmiem kopvērtējums no 1.- 8.vietai ir sekojošs: 1vietā Mārtiņš Šrenks – 40p., 2.vietā Agris Dubults – 32p., 3.vietā Guntars Ūdris – 28p., 4.vietā – Inese Vilde – 25p., 5.vietā Einārs Kalviņš – 2p., 6. – 8.vietu ar 19 punktiem dala Vasilijs Marcinkovskis, Aleksejs Agafonovs un Artūrs Zēģelis. Pilnu kopvērtējuma tabulu var apskatīts www.salacgriva.lv sadaļā sports (novuss).

Čempionāta kopvērtējumu sastādīs fināls, kas notiks 5.posma laikā + 3 labāko posmu rezultāti. 3.posms paredzēts 25.februārī plkst. 10.00 Salacgrīvas vsk.