skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Liepupe "OCL" čempionātu florbolā noslēdz 2.vietā

09.02.2018 09:10

Ar spēlēm sestdien 3.februārī noslēdzās Olimpiskā centra „Limbaži” čempionāts florbolā. Spraigā fināla cīņā starp „Liepupi” un „P.K.U.” (Puikule), uzvaru guva puikulieši.

Fināla mačā jau spēles pirmajā minūtē P.K.U izvirzījās vadībā, kad vārtus guva Jānis Krustiņš. Tiesa liepupieši ilgi negaidīja un tajā pašā minūtē atbildēja ar gūtiem vārtiem. Līdz puslaika beigām komandas vēl reizi apmainījās ar vārtu guvumiem, solot interesantu otro spēles daļu.

Otro periodu atkal veiskmīgāk iesāka puikulieši. Vārtus 22.minūtē pēc Jāņa Krustiņa piespēles guva Zigmārs Sinka, taču Liepupe atkal parādīja raksturu un Mārcis Rolands Janvārs rezultāta starpību pēc sešām minūtēm izlīdzināja. Pēdējās demsmit minūtes, tomēr, pagāja „P.K.U.” zīmē. Viņi uzbruka bīstamāk un tas arī deva rezultātu. Otros vārtus mačā guva Zigmārs Sinka, bet pēc brīža rezultatīvs bija Māris Guķis. Tikmēr liepuieši spēja atbildēt tikai vieniem vārtiem. Mača beigās P.K.U. svinēja uzvaru ar 5:4 un virs galvām cēla čempionu kausu.

Tikmēr spēlē par trešo vietu tikās „Vidrižu Puiks” un Zemnieku saimniecība „Ceriņi” (Z/s „Ceriņi”). Jau spēles pirmajās minūtēs bija redzams, ka vidrižnieki ir trenējušies un gatavi izcīnīt pirmās medaļa OC „Limbaži” čempionātā. Likumsakarīgi, viņiem uzvara ar 10:5. Spēlē ar četriem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli izcēlās Jānis Preimanis.

Šī gada čempionātā piedalījās piecas komandas un visas bija līdzīgos spēka samēros. Komandas kopā čempionāta aizvadīja piecus sabraukumos OC „Limbaži” sporta hallē un Liepupes vidusskolā. Komandas katra ar katru aizvadīja divas spēles, noskaidrojot vietu sadalījumu no pirmās līdz piektajai. Četras labākās no tām čempionātu turpināja pusfinālā un attiecīgi finālā un spēlē par trešo vietu.

OC „Limbaži” čempionāta florbolā rezultāti:

1.vieta – P.K.U.

2.vieta – Liepupe

3.vieta- Vidrižu Puiks

4. vieta – Z/s „Ceriņi”

5.vieta – SKG

Par turnīra rezultatīvāko spēlētāju tika atzīts Jānis Preimanis, par lābāko vārtsargu nosaukts Roberts Trepšs, bet fināla cīņas vērtīgākā spēlētāja balvu izpelnījās Zigmārs Sinka.