18. jūlijs, 2019, Ceturtdiena

Rozālija, Roze

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

"Salacgrīvas krastu mačs 2016" rezultāti

1.spēle U-16 un sievietes

Kreisais krasts 64:16 Labais krasts

KK: (Bērziņa 21, Berdaškēviča 20, Veide 5, Pēce 4, Diura, Paegle 6, Bitmanis 2, Laubmanis 2, Ramba 2, Gabrāns 1, Miksons 1, Kotāns)

LK: (Briedis 4, Līdaks 3, Jirgensons 2, Kuģe 2, Zlidņevs 2, Kānīte 1, Sārs 1, Kociņš 1, Zlidņeva, Smilte, Graumane, Tīts, Jaunkalns )

2.spēle Leģendas/Vecmeistari

Kreisais krasts 12:15 Labais krasts

KK: (Irmejs 4, Z.Dancis 3, Mihailovskis 2, G.Bukāns 2, Veinbergs 1, Maurītis, Šmits, Lietiņš,)

LK: (Straubergs 5, Tomsons 4, Kazaks 3, A.Kalniņš 3, M.Zariņš, Ķemers, Raigainis,)

3.spēle Vīrieši

Kreisais krasts 52:24 Labais krasts

KK: (D.Dancis 12, Edelmanis 8, Jerāns 8, Šilbergs 5, K.Miksons 5, K.Kalniņš 4, Bikaunieks 4, Jubelis 3, Kovaļenko 2, Freibergs, Rozenbergs, Ozols)

LK: (Grigorjevs 11, Žurakovskis 5, Dārziņš 4, Kalviņš 2, Veide 2, Melnalksnis, Zvīnis, Veide, Zmičerevskis, Andrejevs)

4.spēle Vīrieši

Kreisais krasts 47:25 Labais krasts

KK: (Valenieks 12, M.Kalniņš 9, A.Bukāns 9, Neimanis 6, Jaunbalodis 5, Gromovs 4, J.Bergs 2, A.Bergs, Zvirbulis, U. Kalniņš)

LK: (Rakuzovs 10, Holms 6, Viļļa 5, M.Zariņš 2, Zvejnieks 2, Ē.Straubergs, Klētnieks, Klāvs)

Beigu rezultāts - 175:80

Salacgrīvas krastu mača spēles un sastāvs

1.spēle U-16 un sievietes (plkst11:00)

 Kreisais krasts

 Labais krasts

 Vits Gabrāns

 Kristers Briedis

 Raivo Ramba

 Toms Tomass Zlidņevs

 Rinalds Miksons

 Nils Sārs

 Gvido Paegle

 Jānis Kociņš

 Valters Bitmanis

 Toms Jaunkalns

 Toms Laubamnis

 Edgars Tīts

 Kristers Kotāns

 Valts Līdaks

 

 Dāvis Jirgensons

 Zane Berdaškeviča

 

 Sabīne Veide

 Linda Smilte

 Sandra Bērziņa

 Sabīne Graumane

 Justīne Diura

 Alise Kuģe

 Marija Paula Pēce

 Samanta Krista Kānīte

 

 Samanta Reičela Zlidņeva

 

 3.spēle - Leģendas/ Vecmeistari (plkst.12:15)

Kreisais

 Labais

 Gints Ronis

 Dagnis Straubergs

 Jevgēnijs Mihailovskis

 Māris Zariņš

 Uģis Maurītis

 Aigars Kalniņš

 Zigmārs Dancis

 Aigars Tomsons

 Guntis Bukāns

 Kaspars Ķemers

 Andris Irmejs

 Aigars Ragainis

 Raitis Veinbergs

 Andris Losmanis

 Ainārs Šmits

 Kristaps Kazaks

 

 Jānis Zēģelis

 ...

 ...

 ...

 ...

 

3.spēle (plkst.13:15)

 Ričards Jerāns

 Artūrs Zmičerevskis

 Jānis Ozols

 Dāvis Melnalksnis

 Edgars Šilbergs

 Dinārs Sārs

 Edvarts Jubelis

 Gusts Zvīnis

 Kaspars Miksons

 Renārs Kānītis

 Aleksis Freibergs

 Daniels Grigorjevs

 Edgars Edelmanis

 Elvis Dārziņš

 Dins Dancis

 Jānis Treijs

 Tomass Kovaļenko

 Elvijs Veide

 Kristaps Kalniņš

 Markuss Kalviņš

 Andris Bikaunieks

 Kristaps Žurakovskis

 Ojārs Rozenbergs

 Ziedonis Andrejevs

 

4.spēle (plkst.14:45)

 Mārcis Kalniņš

 Aldis Riekstiņš

 Jānis Bergs

 Ģirts Viļļa

 Artis Bergs

 Justs Jankovskis

 Sandis Gromovs

 Mārtiņš Zariņš

 Artūrs Bukāns

 Oskars Holms

 Elvijs Jaunbalodis

 Ēriks Straubergs

 Kārlis Velenieks

 Arvis Jankovskis

 Uģis Kalniņš

 Roberts Zvejnieks

 Kaspars Neimanis

 Edgars Klāvs

 Egons Vilde

 Ralfs Klētnieks

 Miks Zvirbulis

 Emīls Ļebedevs

 

 Mareks Rakuzovs

 

plakats1.jpg