Ginta, Gunda, Gunta

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Salacgrīvas basketbola kauss

1.oktobrī Salacgrīvas vidusskolas sporta zālē visas dienas garumā norisinājās Salacgrīvas basketbola kausa izcīņa. Turnīrā piedalījās sešas komandas – Grīva, BK Salacgrīva, Kopturis-A, Salacgrīvas pamatskola, Oši (Valmiera) un Viļķene. Komandas tika sadalītas divās grupās: A grupā – BK Salacgrīva, Grīva, Oši; un B grupā – Kopturis-A, Salacgrīvas pamatskola, Viļķene.

DSC_2524.JPG

A grupā uzvaru izcīnīja BK Salacgrīva, otro vietu ieguva Oši un trešajā vietā Grīva. B grupā pirmo vietu ieguva Kopturis-A, otrajā vietā Viļķene un trešajā vietā Salacgrīvas pamatskola. Sekoja ceturtdaļfināla spēles, kur Oši uzvarēja Salacgrīvas pamatskolu, bet Viļķene uzvarēja Grīvu. Pusfinālā Kopturis-A uzvarēja Ošus un BK Salacgrīva uzvarēja Viļķeni. Spēlē par 3./4.vietu Oši ar 42:26 uzvarēja Viļķeni. Fināls bija ļoti saspringts un pat līdz pēdējai mīnutei nebija skaidrs uzvarētājs, šoreiz lielāka pieredze bija BK Salacgrīvai un mierīgi nospēlējot pēdejo minūti uzvarēja ar 41:36. Turnīra laikā norisinājās trīspunktu metienu konkurss, kurā uzvaru izcīnīja Ģirts Viļļa no Grīvas komandas. Par turnīra labāko spēlētāju tika atzīts Edgars Šilbergs no BK Salacgrīva un rezultatīvākais spēlētājs bija Daniels Grigorjevs no Kopturis-A. Paldies sacensību sekretārēm Lindai Grandbergai un Linda Bērzai, kā arī sacensību tiesnešiem Mārim Zariņam un Dāvim Smilgam. Turnīrs norisinājās otro gadu pēc kārtas un ceram, ka izveidosies kā labs tradicionāls pasākums gatavojoties jaunajai sezonai.