24. maijs, 2019, Piektdiena

Marlēna, Ilvija, Ziedone

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Salacgrīvas pensionāru biedrības sanāksme

08.03.2019 10:06

6.martā Salacgrīvas kultūras namā pulcējās novada pensionāru biedrības biedri, lai klausītos biedrības valdes priekšsēdētājas Aijas Kirhenšteines atskaiti par iepriekšējos gados paveikto, un revīzijas komisijas ziņojumu, vēlētu jaunu biedrības valdi un baudītu Salacgrīvas novada mūzikas skolas audzēkņu muzikālos priekšnesumus.

Ierasts, ka kopā ar senioriem ir pašvaldības vadītājs. Arī šoreiz Dagnis Straubergs uzrunāja klātesošos, sakot “jūs esat tā sabiedrības daļa, kurai ir vecais rūdījums un darba tikums. Novēlu saglabāt to dzīves enerģiju, dzīves sparu un visas tās labās īpašības kuras jūsos ir. Apsveicu jūs šajā svētku brīdī, jo katra tikšanās, lai arī nopietna, ir svētki. Jūs noteikti zināt ko darīt labāk vai savādāk. Izdevušos Jums dienu un paldies biedrības vadītājai Aijai Kirhenšteinei un veiksmi turpmākajos darbos.”

Ar klusuma brīdi seniori godināja pagājušajā gadā mūžībā aizgājušos pensionāru biedrības valdes locekļus.

Atskaiti par Salacgrīvas novada pensionāru biedrības darbu sniedza biedrības valdes priekšsēdētāja Aija Kirhenšteine. Stāstot par padarīto, viņa uzsvēra, ka šogad aprit desmit gadi kopš ir vienota Salacgrīvas novada pensionāru biedrība un sacīja lielu paldies novada domei un deputātiem par biedrībai piešķirto finansējumu. Pateicoties tam ir iespējama gados veco un vientuļo senioru sumināšanā jubilejās, kuru skaits novadā ir pāri par septiņiem simtiem, novada senioru svētki, kopīgs Ziemassvētku pasākums, ekskursijas un piedalīšanās piejūras senioru biedrību festivālos. Nav daudz tādu novadu, kuros tā atbalsta seniorus, paldies novada domei!

Ne visu iecerēto seniori ir izdarījuši, bet enerģijas un dzīvesprieka viņiem netrūkst, lai plānoto īstenotu šajā gadā.

Paldies par aktīvu darbu biedrības vadītāja sacīja bijušās valdes locekļiem, kuri savas kandidatūras šī gada valdē ir atsaukuši.

Paldies par labu sadarbību un atbalstu pensionāriem sacīja novada sociālā dienesta vadītāja Ilze Ēltamma un sociālā dienesta darbiniece Inga Veide.

Pēc revīzijas komisijas ziņojuma noklausīšanās, balsošanas un balsu saskaitīšanas pensionāri uzzināja jaunievēlētās biedrības valdi. Tajā ievēlēti: Aija Šmite, Astrīda Reiziņa, Gunta Holma, Valentīna Bezbaile, Anna Zvejniece, Aija Kirhenšteine, Gunta Kariņa, Astrīda Ūdre, Gunta Zālīte, Mārīte Uzkalne, Aina Mieze, Antonija Sidorčuka, Vigra Fjodorova, Guntis Bērziņš, Anna Čakste, Revīzijas komisijā ievēlēti: Velta Ozola, Pēteris Zušēvics, Velga Igale, Ināra Savina un Lilija Kalniņa.

Savā pirmajā sēdē valde par Salacgrīvas novada pensionāru biedrības vadītāju ievēlēja Aiju Kirhenšteini.

Par muzikālu sveicienu novada senioriem bija parūpējušies Salacgrīvas novada mūzikas skolas audzēkņi un pedagogi. Paldies viņiem par to!

Ilga Tiesnese