23. jūlijs, 2019, Otrdiena

Magda, Magone, Mērija, Magdalēna

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Pasaules jaunatnes čempionāts dambretē

12.09.2018 14:30

Pēc divu nedēļu spraigām cīņām Bulgārijas kurotpilsētā Kranevo noslēdzies pasaules jaunatnes čempionāts 64 lauciņu dambretē. Piedalījās vairāk nekā 200 jauno dambretistu no 15 valstīm. Tajā veiksmīgi startēja arī mūsu sporta skolas pieci audzēkņi un visiem tikai pavisam nedaudz pietrūka līdz medaļām.

Diānai Malofejai (U-10 vecuma grupa) 4.vieta, Rodrigo Juganam (U-13) 5.vieta, Sintijai Malofejai (U-13) 7.vieta, Kristeram Lapiņam (U-16) 5.vieta un Magdalēnai Marijai Neredai (U-19) 4.vieta.

Jāatzīmē, ka patīkamus mirkļus mūsu delegācija jau piedzīvoja atklāšanas ceremonijā. Sertifikātu par starptautiskās sporta meistares nosaukuma iegūšanu saņēma Magdalēna Marija, bet viņas treneris Kārlis Ozols Starptautiskās Dambretes federācijas augstāko apbalvojumu – Goda Rakstu un Krūšu nozīmīti par darbu dambretes attīstībā pasaulē.

Paralēli jaunatnes sacensībām norisinājās arī pasaules čempionāts senioriem. Tas pucēja 24 augstas klases spēlētājus no 14 valstīm. Dalībnieku skaitā bija 4 starptautiskie lielmeistari un vesela virkne starptautisko meistaru. Tajā necerēti veiksmīgs starts padevās Kārlim Ozolam, izcīnīts kauss par trešo vietu un bronzas medaļa.

Šo sacensību starplaikā notika Starptautiskās Dambretes federācijas Ģenerālā Asambleja, kuras svinīgās atklāšanas ceremonijā ar Pateicības Rakstu, par ieguldīto darbu jauno dambretistu sagatavošanā, tika apbalvota mūsu sporta skolas direktore Diāna Zaļupe.

Alise