23. jūlijs, 2019, Otrdiena

Magda, Magone, Mērija, Magdalēna

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Salacgrīvas novadā notiks lielgabarīta atkritumu savākšanas akcija!

10.09.2018 10:56

Salacgrīvas novadā notiks lielgabarīta atkritumu savākšanas akcija!

Lai atbalstītu novada iedzīvotājus īpašumu sakārtošanas darbu veikšanā un samazinātu vidē nelegāli nonākušo atkritumu daudzumu, Salacgrīvas novada pašvaldība no 14. līdz 18.septembrim organizē lielgabarīta atkritumu savākšanas akciju. Tās laikā iedzīvotāji varēs bez maksas ievietot lielgabarīta atkritumus ZAAO izvietotajos lielizmēra konteineros Ainažos, Kr.Barona ielā 5, Salacgrīvā, Viļņu ielā 4 pie Salacgrīvas tirgus un Tūjā, Liedaga 11 (pie veikala Vērdiņš).

Konteineros esiet aicināti ievietot mēbeles, matračus, paklājus, izjauktas elekrotehnikas ierīces, metāllūžņus un citus lielus sadzīves priekšmetus, ko izmēru dēļ nevar ievietot sadzīves atkritumu konteinerā.

Konteineros nedrīkst mest nešķirotus sadzīves atkritumus, būvgružus, dažāda veida traukus ar šķidrumiem un pulverveida ķīmiskām vielām, kā arī šīferi un automašīnu riepas.

Lūgums nemest konteineros arī ikdienā EKO laukumos bez maksas nododamos iepakojuma veidus –  pudeļu un burku , stiklu, papīru, polietilēnu, PET dzērienu pudeles, kā arī sadzīvē radušos bīstamos atkritumus, koka paletes, apavus.

 

Lai mums izdodas!