19. februāris, 2019, Otrdiena

Zane, Zuzanna

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Padarītais Ainažu pilsētā un pagastā

11.06.2018 17:44

Padarītais Ainažu pilsētā un pagastā

Ainažu pilsētas peldvietas teritorija pie Blusupītes ietekas, ir izveidota ģimenēm draudzīgāka. Publiskai lietošanai ir uzstādīts jauns daudzfunkcionāls bērnu rotaļu laukums un atpūtas zona papildināta ar jauniem sauļošanās krēsliem. Ainažu pilsētas pārvalde turpina rūpēties, lai pludmale būtu sakopta un patīkama apmeklētājiem, kas ir iecienīta gan tuviem, gan tālākiem apmeklētājiem.

2009. gadā Ainažu pagasta viensētām tika uzstādītās mājas norādes zīmes. Šogad darbība tika turpināta, izgatavojot un uzstādot mājas norādes zīmes Ainažu pagasta viensētām, kuras no jauna iekļautas Ainažu pagastā.

Ainažu pilsētas kapu teritorijā ir divas kapličas, no kurām vienai tika veikti atjaunošanas remonta darbi- nokrāsota ārējā fasāde un iekšējā apdare. Nomainīta jauna dēļu grīda. Ieeja un izeja pie kapličas uzlabota- nobruģējot, radot ērtāku piekļuvi kapličai.

Ainažu autoostas ēkas fasādei ir veikts jauns krāsojums un uzklāts jauns bruģis gar autoostas ēku.

2017.gada rudenī Ainažu pagastā tika atjaunots Kājnieku tilts pār Salacu, taču laika apstākļu dēļ, remonta darbi pilnībā netika pabeigti. Izpalika tilta margu krāsošanas darbi, kas šā gada pavasarī tika nokrāsotas. Kājnieku tilts pār Salacu ir pilnībā atjaunots un drošs gājējiem, kas pār to pārvietojas.

 

Ainažu pilsētas pārvalde