17. janvāris, 2019, Ceturtdiena

Tenis, Dravis

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Uzņēmējdarbības integrācija dažādos mācību priekšmetos

15.05.2018 08:42

Šī gada 13.martā Salacgrīvas novada izglītības iestāžu pedagogiem bija iespēja Salacgrīvas vidusskolā apmeklēt SIA “Pārdošanas skola” dibinātāja un vadītāja, Biznesa vadības koledžas lektora Jāņa Viegliņa lekciju/diskusiju par tēmu “Uzņēmējdarbības integrācija dažādos mācību priekšmetos”

estlat.jpg

Lekciju/diskusija tika organizēta INTERREG Igaunijas - Latvijas pārrobežu sadarbības programmas projekta Nr. 48 "Igaunijas un Latvijas uzņēmēju sadarbības platforma" ietvaros.

 Lekcijā piedalījās 17 pedagogi no Krišjāņa Valdemāra Ainažu pamatskolas un Salacgrīvas vidusskolas.

„Studijas iedod vadlīnijas pašdisciplīnai un laika plānošanai, bet praktiskā darbība dod sajūtas un ožu,” uzskata Viegliņš. Idejas, kā pilnveidot pārdošanas procesu, Jānim rodas ikdienas situācijās, vērojot cilvēkus, viņu reakcijas un uzvedību.

Lekcijas laikā Jānis Viegliņš dalījās savās atziņās, kuras viņš dēvē par veiksmes likumiem. Pēc viņa domām, ievērojot šos pamatprincipus, ir iespējams nopelnīt ne tikai vienu, bet daudzus miljonus. Lektors atklāja veiksmes formulu, kurā svarīgākās ir trīs lietas – izglītība + kustība + attieksme. Ja nav zināšanu, tu vari būt veiksmīgs, bet iespēja tikt pie miljona ir mazāka. Ja sēdi uz vietas, ļoti maza ir varbūtība, ka veiksme pie tevis ienāks caur logu. Tu vari ļoti ātri kustēties, būt zinošs, bet, ja attieksme pret darbu būs pavirša, trūks neatlaidības un lojalitātes, tad veiksmi vari palaist garām. Tikai visu šo īpašību kopums ir reāls spēks, kas piesaista veiksmi, panākumus un sniedz iespēju nopelnīt.

Lektors Jānis Viegliņš ir pārliecināts, ka cilvēku par neveiksminieku vai veiksminieku dzīvei sagatavo vecāki un skola. Pedagogiem ir jābūt gataviem un jāzina kā iemācīt būt izcilam, kā izmantot iespēju, kā pārvarēt bailes un kā plānot laiku.

Paldies lektoram par uzmundrinošo, izglītojošu un iedrošinošo lekciju.

Augstākminētā informācija atspoguļo autora viedokli un Igaunijas-Latvijas programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.

Solvita Kukanovska