22. janvāris, 2019, Otrdiena

Austris, Vincents

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Remontdarbi uz A1 autoceļu

06.04.2018 08:37

Remontdarbi uz A1 autoceļu

Šogad būvdarbi valsts ceļu tīklā notiks vairāk nekā 150 objek­tos. Kopumā dažāda veida darbi paredzēti uz apmēram 1200 km valsts ceļu visā Latvijā, tajā skaitā kapitālieguldījumi tiks veikti 900 km valsts autoceļu.

Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem liels darbu apjoms plānots uz valsts vietējās nozīmes autoceļiem ar grants segumu - tiks sakārtoti apmēram 400 km šo ceļu. Ar visiem šo­gad plānotajiem remontdarbiem var iepazīties šajā kartē, kā arī VAS “Latvijas Valsts ceļi” mājaslapā www.lvceli.lv.

Uz Tallinas šosejas (A1) 33 km garā posmā no Duntes līdz Svētciemam visā posmā tiks veikta izlīdzinošā frēzēšana, kā rezultātā tiks izlīdzinātas rises, kā arī uzklāta jauna asfalta virskārta. Lai uzlabotu ūdens atvadi no ceļa konstrukcijas, tiks tīrīti grāvji, kā arī no ceļa starp nomali un ceļa klātnes šķautni noņemta liekā grunts. Vitrupes tiltam tiks atjaunotas deformācijas šuves. Visā objektā uzklās horizontālo marķējumu un atjaunos signālstabiņus. Darbus veiks SIA CBF „Binders”, projekta izmaksas ir 5,3 milj. eiro (ar PVN).

https://lvceli.lv/wp-content/uploads/2018/04/autocelu_avize_aprilis_final.pdf

Jānis Blūmiņš