21. jūnijs, 2018, Ceturtdiena

Monvīds, Egita, Emīls

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Liepupes florbolistu veiksmīgais turnīrs Drēzdenē

05.09.2017 09:45

Liepupes florbolistu veiksmīgais turnīrs Drēzdenē

No turnīra Floorball Congress, kas tradicionāli notiek Drēzdenē Vācijā, atgriezušies Liepupes florbolisti. Komandas kapteinis Aleksandrs Pavlovskis stāsta, ka turnīrs viņiem ir bijis veiksmīgs. Šogad tajā piedalījās 16 komandu no piecām valstīm – Čehijas, Latvijas, Somijas, Šveices un Vācijas.

No Latvijas liepupieši bija vienīgā komanda. Spēles ritēja četrās grupās. Savā grupā
pēc trim spēlēm ar čehu un Vācijas komandām izcīnīts otrais labākais rezultāts. Vēl pēc trim spēlēm kopvērtējumā komanda ieguva 6. vietu.
Uz turnīru komanda devās piekto reizi. Tās kapteinis atminas, ka labākais starts bija pirms trim gadiem, kad starp 20 komandām iegūta 5. vieta.
Aleksandram prieks, ka Liepupē izaugusi spēcīga florbolistu jaunā audze, jo šoreiz iztikts saviem spēkiem bez viesspēlētājiem.
Florbolistu piedalīšanos starptautiskajā turnīrā Floorball Congress aizvien ir atbalstījusi Salacgrīvas novada dome. Šogad pašvaldība papildus piešķirtajam finansējumam  komandas dalības maksai ir daļēji – 730 eiro apmērā – nosegusi arī transporta izdevumus. Sportisti pabijuši arī vairākās ekskursijās – aplūkojuši Krakovas pilsētu un Veļičkas sāls raktuves, kas ir senākās Polijā, kā arī apmeklējuši
stalaktītu alas Slovākijā.

Aija SEDLIŅA
Romāna DEMIDOVA foto

IMG-20170720-WA0002.jpg