21. jūnijs, 2018, Ceturtdiena

Monvīds, Egita, Emīls

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Jauni uzņēmumi, jaunas idejas

01.09.2017 14:07

Jauni uzņēmumi, jaunas idejas

Salacgrīvā bāzētais 2017.gadā dibinātais jaunuzņēmums "Deer UV", kuru kopīgiem spēkiem izveidojuši Māris Popovs un Ingūna Levša, augusta pēdējo nedēļas nogali pavadīja Lucavsalā, piedaloties Latvijā pirmajā inovāciju un tehnoloģiskās jaunrades festivālā iNOVUSS.

Deer UV ir gaismošanas ierīces, kas dod iespēju mājas apstākļos katram apdrukāt apģērbu, papīru, kartonu u.c. materiālus sietspiedes tehnikā vai ātri un lēti izveidot zīmogus savām vajadzībām, vai arī pārnest fotogrāfijas uz auduma, papīra vai koka.

"Līdz šim tirgū pieejamās gaismošanas ierīces ir bijušas ļoti lielas un sarežģīti pārvietojamas, neestētiskas un nesamērīgi dārgas. Mums bija vajadzīga ērta, viegli transportējama, estētiska un vienkārši izmantojama ierīce, kuru varētu atļauties mēs paši - un to mēs šeit, Salacgrīvā, esam radījuši" - saka Māris, Deer UV tehniskais prāts.

Gaismošanas ierīču pielietojums ir ļoti plašs. Piemēram, ar Deer UV ierīcēm ir iespējams grafiskus zīmējumus vai logo pārvērst zīmogā un izmantot kā sava produkta etiķeti, vai personalizēt iepakojuma materiālu, ar to var izrotāt dāvanu papīru utt. Lai uz iepakojuma norādītu paša gatavotu konfekšu sastāvdaļas, ir iespējams šim mērķim izveidot nelielu zīmogu tā vietā, lai tipogrāfijā pasūtītu lielu skaitu uzlīmju. Sagatavojot sietspiedes tehnikā izmantojamos sietus, ir iespējams veidot dažādas uzdrukas uz auduma,papīra, kartona, koka vai citiem materiāliem. Deer UV gaismojamās ierīces sniedz iespēju katram pašam veidot sava jaunā uzņēmuma vizuālo identitāti, apdrukāt unikālus audumus, veidot nebijušus mākslas projektus un vēl un vēl" - min Ingūna, Deer UV radošuma ass.

Vairāk informācijas par Deer UV aktivitātēm, gaismojamo galdu pielietojumu un attīstību meklējiet mūsu Facebook kontā https://www.facebook.com/deeruv/ un mājaslapā https://deeruv.com.

Deer UV komanda