16. jūlijs, 2018, Pirmdiena

Hermīne, Estere

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Mazie Salacgrīvas basketbolisti Somijā

06.08.2017 19:18

Mazie Salacgrīvas basketbolisti Somijā

No 28. – 30. jūlijam Somijas pilsētā Tamperē notika ikgadējais starptautiskais basketbola turnīrs “DELFIN BASKET”, kurā piedalījāmies arī mēs. Mūsu, U-12 grupā (2006. g.dz.), piedalījās 12 komandas (Limbažu, Salacgrīvas komandas, viena komanda no Taivānas un pārējās bija komandas no Somijas). 

Mūsu puiši cīnījās godam, bet pretinieki izrādījās spēcīgāki. Salacgrīvas komandā spēlēja: Maksis Obuhovskis, Mārcis Tomsons, Valters Miezis, Kevins Šrenks, Kristians Bērziņš, Rūdolfs Treijs, Kristaps Ralfs Vanka, Edvards Bobrovs, Daniels Lozbergs un Guntis Smalkais. Vislabākos panākumus guva Maksis Obuhovskis un Mārcis Tomsons. Šis puišiem bija pirmais starptautiskais turnīrs, kurā viņi ieguva lielu pieredzi.

Laikā, kad bijām Somijā, tur notika pirmā Latvijas basketbola izlases pārbaudes spēle pret Somiju. Puišiem bija lieliska iespēja vērot šo spēli klātienē un atbalstīt savējos. Pēc spēles Limbažu komandas treneris Kristaps Zaļupe noorganizēja puišiem tikšanos ar Latvijas izlases komandu. Pirms spēles lielākā daļa zēnu iegādājās mazās basketbola bumbiņas ar uzrakstu “FIBA EUROBASKET 2017”, lai iegūtu autogrāfus no izlases sportistiem.

Komandas vārdā izsakām lielu paldies Salacgrīvas novada domei, kā arī Atim Jirgensonam un Artim Treijam par finansiālo atbalstu.
Puišiem nekāda lielā atpūta vasarā nesanāks, jo nākošās sacensības jau tūlīt: 12. augustā Salacgrīvas krasta mačs un 29. augustā noslēguma posms Ķekavas novada strītbola turnīrā.

Veiksmi turpmākajās sacensībās!