18. jūnijs, 2018, Pirmdiena

Madis, Alberts

skatīties video
Jaunākais video no youtube.com

Noderīga informācija Positivus apmeklētājiem

12.07.2017 15:24

Šajā nedēļas nogalē, no 14.-16. jūlijam, tūkstošiem mūzikas mīļotāju no Latvijas un ārvalstīm Salacgrīvas Zvejnieku parkā pulcēs jau 11. Positivus festivāls. Trīs dienas uz piecām skatuvēm uzstāsies ne tikai tādi pasaules mēroga mākslinieki kā Pixies, Alt-J, Elija Gouldinga un The Lumineers, bet arī virkne citu aktuālu vārdu – Rae Sremmurd, JP Cooper, José González, Kamasi Washington, Mew un daudzas uzlecošās populārās mūzikas zvaigznes.

Telšu pilsētiņa un oficiālā autostāvvieta apmeklētājiem tiks atvērta jau ceturtdien, 13. jūlijā pl.17:00, savukārt Positivus festivāla teritorija – piektdien, 14. jūlijā pl. 12:00. Lai nebūtu jādrūzmējas rindās pie festivāla ieejas, sākot no trešdienas līdz pat piektdienai, no pl.12:00 līdz 20:00, Rīgas CHECK-IN punktā koncertzālē Palladium, Marijas ielā 21 (ieeja no Pērses ielas) pret aprocēm samainīt varēs festivāla trīs dienu ieejas biļetes, trīs dienu Jauniešu biļetes, kā arī biļetes ieejai Telšu pilsētiņā, ko pret Telšu pilsētiņas aproci samainīs tikai kopā ar trīs dienu festivāla biļeti. Katram biļetes īpašniekam pēc savas aproces jāierodas personīgi, jo tā uzreiz tiks aplikta ap roku.

No 12.-14. jūlijam Rīgā pret aprocēm samainīt varēs tikai festivāla trīs dienu ieejas biļetes. Vienas dienas biļetes, divu dienu biļetes un VIP biļetes pret festivāla aprocēm būs iespējams apmainīt tikai Positivus norises dienās CHECK-IN teltīs pie visām ieejām. Tiem, kuri biļetes iegādājušies ar ISIC kartes īpašnieka atlaidi, pie biļešu maiņas jāuzrāda sava ISIC karte.

Ar Positivus Ekspresi no koncertzāles Palladium uz Salacgrīvu!

Kad biļete pret aproci samainīta, atliek saplānot nokļūšanu Salacrgīvā. Viens no ērtākajiem un maciņam draudzīgākajiem veidiem, kā doties uz festivālu, ir Positivus Ekspresis, kas apmeklētājus aizvedīs no Rīgas centra līdz pat festivāla teritorijai. Autobusi kursēs no koncertzāles Palladium, Marijas ielā 21 (ieeja no Pērses ielas).

Festivāla mājas lapā vēl ir pieejamas biļetes uz reisiem:

● Ceturtdien, 13. jūlijā, plkst. 15:00 un 18:30
● Piektdien, 14. jūlijā, plkst. 09:00, 13:00 un 18:00
No pieturvietas pie festivāla teritorijas Salacgrīvā uz Rīgu:
● Pirmdien, 17. jūlijā, plkst: 01:00 (pēc pēdējā koncerta), kā arī 09:30 un 14:30
Lai nodrošinātu maksimāli ātru un ērtu nokļūšanu galamērķī, Positivus Ekspresis nepieturēs pieturvietās pa ceļam. Biļetes var iegādāties festivāla mājas lapā, taču aicinām to darīt savlaicīgi, jo vietu skaits ir ierobežots. Cena – 7,00 eiro vienā virzienā.
Autostāvvietas biļetes iepriekšpārdošanā lētāk
Autovadītāji biļeti auto novietošanai festivāla oficiālajā stāvvietā var iegādāties jau iepriekšpārdošanā, turklāt lētāk. Ja uz festivālu dodies ar savu auto, biļete vienreizējai iebraukšanai autostāvvietā iepriekšpārdošanā maksā 10 eiro (festivāla laikā – 15 eiro), savukārt stāvvietas abonements 3 dienām, kas nodrošina neierobežotu pārvietošanos, iepriešpārdošanā maksā 25 eiro (festivāla laikā – 35 eiro).
Novietojot kemperi automašīnu stāvvietā, viena iebraukšanas reize maksās 20 eiro (festivāla laikā – 25 eiro). Kemperus varēs novietot arī īpašajā kemperu zonā jeb Treileru parkā, un šogad komplektā ar vienu kempera stāvvietas biļeti nāk arī četras aproces, kas kempera iemītniekiem nodrošinās iekļūšanu Telšu pilsētiņā. Treileru parks atradīsies norobežotā teritorijā iepretim Telšu pilsētiņai, un tajā iekļūt varēs tikai kemperu iemītnieki. Kempera vieta ar elektrības pieslēgumu gan iepriekšpārdošanā, gan festivālā maksās 70 eiro, savukārt bez elektrības – 40 eiro.

Ja uz festivālu dodies ar motociklu, viena iebraukšanas reize automašīnu stāvvietā maksās 5 eiro, savukārt motocikla abonements 3 dienām – 15 eiro. Šī cena ir spēkā kā iepriekšpārdošanā, tā festivāla norises dienās.

Jaunums – Baltic Taxi kupons par 20 eiro dalītam braucienam

Jau vairākus gadus sadarbībā ar BalticTaxi uz Positivus festivāla norises vietu var ērti nokļūt ar taksometru. Kupons braucienam no vienas adreses Rīgā uz Salacgrīvu (un otrādi – no Positivus festivāla norises vietas uz vienu adresi Rīgā) maksā 80 eiro. Kuponu var izmantot līdz 4 personām.

Šī gada jaunums ir Baltic Taxi kupons vienai personai 20 eiro vērtībā, kas nodrošina vietu taksometrā t.s. dalītajā braucienā. Pirms brauciena uz festivālu dalītā brauciena kupona pircējam ir jāreģistrē sava kupona kods pie Baltic Taxi operatora, zvanot uz tālruņa numuru 20008500. Operators nokomplektēs pilnu taksometru (4 pasažieri) un informēs pasažieri par izbraukšanas laiku.

Visu festivāla programmu var aplūkot un lejupielādēt festivāla mājas lapā sadaļā 'Programma', kā arī mobilajā lietotnē Positivus '17, kas bez maksas pieejama App Store un Google Play veikalos.

Festivāla biļešu cenas
Trīs dienu biļete bez telts vietas maksā 80,00 eiro, ar telts vietu – 88,00 eiro
Vienas dienas biļete piektdienai vai svētdienai – 40,00 eiro
Vienas dienas biļete sestdienai – 45,00 eiro
Divu dienu biļete piektdienai un sestdienai vai sestdienai un svētdienai – 55,00 eiro
VIP biļete festivāla trīs dienu apmeklējumam – 250,00 eiro
Bērnu sala – 7,00 eiro (viens apmeklējums), 15,00 eiro (abonements trim dienām)

Nakšņošana telšu pilsētiņā
Biļete dzīvošanai telšu pilsētiņā – 10,00 eiro
Kempera vietas cena bez elektrības pieslēguma – 40,00 eiro
Kempera vietas cena ar elektrības pieslēgumu – 70,00 eiro
VIP koka mājiņas īre (1-4 personām) – 300,00 eiro

Autostāvieta
Biļete vienreizējai iebraukšanai autostāvvietā – 10,00 eiro
Autostāvvietas abonements trim dienām – 25,00 eiro
Kempera novietošana autostāvvietā – 20,00 eiro
Motocikla stāvvieta vienreizējai iebraukšanai – 5,00 eiro
Autostāvvietas abonements motociklam trim dienām – 15,00 eiro

Visas festivāla biļetes var iegādāties Positivus festivāla mājas lapā www.positivusfestival.com, kā arī Biļešu Serviss kasēs un internetā http://ej.uz/positivus2017 .
Positivus festivāla galvenais partneris ir Latvijas vadošais tehnoloģiju uzņēmums Lattelecom, kas ļauj ikvienam izjust festivāla īpašo atmosfēru kanālā 360TV, kas skatāms Lattelecom televīzijā lietotnē Shortcut, turklāt piedāvā arī dažādus tehnoloģiskos risinājumus festivāla teritorijā.

Papildu informācija:
Līga Andžāne
Positivus festivāla komunikācijas vadītāja
liga@positivus.com
Tālrunis: (+371) 29386218
www.positivusfestival.com 

Facebook.com/PositivusFestival 
Instagram.com/positivus 
Twitter.com/positivus